XIII Bieg o Nóż Komandosa za nimi.

Data publikacji 13.10.2009

W XIII Biegu o Nóż Komandosa organizowanym przez Wojskowy Klub Biegacza „Meta” po raz kolejny wzięli udział piekarscy Policjanci i Strażnicy Miejscy.

W XIII Biegu o Nóż Komandosa organizowanym przez Wojskowy Klub Biegacza „Meta” po raz kolejny wzięli udział piekarscy Policjanci i Strażnicy Miejscy. W dniu 3 października 2009 roku, w ramach Mistrzostw Polski Służb Mundurowych, na 13 kilometrowym odcinku biegli między innymi: mł.asp. Marian Szaton, który zajął 128 miejsce, sierż. Krystian Wieczorek który zajął 144 miejsce oraz asp.szt. Rafał Jankowski który dobiegł na 261 miejscu. W klasyfikacji drużynowej nasza ekipa zajęła 29 miejsce. W zawodach udział wzięło 283 przedstawicieli służb mundurowych. Wśród nich byli taż piekarscy Strażnicy Miejscy:  Grzegorz Piotrowski, który zajął 216 miejsce i Mariusz Stasina na 278 miejscu. Naszym reprezentantom gratulujemy wytrwałości.