Piekarski policjant w drużynie KWP

Data publikacji 12.10.2009

W dniach od 09 do 11 października 2009r na terenie Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Policji w Wielobojach i Lekkiej Atletyce, gdzie w Biathlonie Policyjnym drużyna KWP Katowice zajęła III miejsce.

W dniach od 09 do 11 października 2009r na terenie Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Policji w Wielobojach i Lekkiej Atletyce, gdzie w Biathlonie Policyjnym drużyna KWP Katowice zajęła III miejsce. W skład drużyny weszli nadkom Krzysztof Pysiewicz i asp.szt. Czesław Wizner, z KWP Katowice, mł.asp. Janusz Miketa z SPPP Częstochowa i asp.szt. Rafał Jankowski z KMP Piekary Śląskie. W lekkiej atletyce – biegu na 400 i 1500 m złoty medal zdobył Janusz Miketa a III miejsce w biegu na 1500 m zdobył Krzysztof Pysiewicz. Wysokie lokaty zajęli też w wielobojach. W Pięcioboju Policyjnym drużyna zajęła IV miejsce przy czym Janusz Miketa zajął w kategorii Open II miejsce a w kategorii powyżej 40 roku życia złoty medal. W Biathlonie Policyjnym drużyna z KWP Katowice zajęła III Miejsce i znowu Janusz Miketa w kategorii Open zdobył III Miejsce a w kategorii powyżej 40 roku życia był pierwszy.